Login klienta

Novinky

Nové produkty
Špeciálna ponuka
+ Akciové sety

DVA-110DOR

2016-02-26 13:52:13

WIFI domový zvonček, interkom a kamera v jednom.

Už žiadne nepríjemné prekvapenia
Vchodové dvere sú citlivou oblasťou a situácia je dôverne známa: Zazvoní zvonček a otváranie dverí bez dodatočnej ochrany sprevádza nepríjemný pocit, a to najmä počas tmavých zimných mesiacov. Starší ľudia sú obzvlášť zraniteľní a sú často terčom útokov. Toto moderné riešenie umožňuje cítiť sa znovu bezpečne.
S DVA-110DOOR, môžete rýchlo a spoľahlivo zistiť, kto stojí pred dverami pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu a s rozlíšením 720p, si môžete bez problémov prečítať občiansky preukaz.
Pri stlačení tlačidla "zvonček",  je vizuálne a zvukové upozornenie odoslané priamo do vášho zariadenia pomocou aplikácie pre Android alebo iOS prostredníctvom pripojenia k sieti WLAN. Zároveň môžete vidieť návštevníka na obrazovke a zvoliť možnosti otvoriť dvere alebo hovoriť s osobou. DVA-110DOOR slúži ako zvonček, komunikačný systém a kamerový systém v jednom. S integrovanými LED diódami pre nočné videnie, je možné rozpoznať ľudí aj v tme. Integrovaná SD karta umožňuje navyše vytvárať snímky automaticky, akonáhle bol aktivovaný zvonček alebo detektor pohybu. To vám umožní rýchlo zistiť, či ste zmeškali nejaké návštevy.

Špeciálna uvádzacia cena: 149,-Eur

Viac informácií o produkte

Video prezentáciu produktu môžete zhliadnuť tu a návod na inštaláciu tu.

NAVŠTÍVTE NÁS!

NAVŠTÍVTE NÁS!