Login klienta

Novinky

Nové produkty
Špeciálna ponuka
+ Akciové sety

DMIX-20 Digitálny mixpult

2016-05-11 14:43:22

Pozrite si videoprezentáciu 19 kanálového, digitálneho mixpultu, ktorý dobíja svet!
Mixpult pre kreatívnych
Digitálny mixpult DMIX-20 od IMG STAGELINE zaujme intuitývnym operačným konceptom s veľmi premysleným užívateľským rozhraním. Vzhľadom na kompaktný dizajn je ideálny aj pre aplikovanie na menších alebo stredne veľkých pódiách a v domácich štúdiách. Hudobníkov a DJ-ov toto zariadenie veľmi rýchlo presvedčí. V spolupráci s externým routerom DMIX-20 umožňuje aj pohodlné ovládanie cez iPad. Aplikácia je voľne dostupná v App Store.
Konzola má 16 vstupných mono kanálov a 2 stereo vstupné kanály. Fantomové napájanie +48V. 8 Výstupov je možné použiť ako 4 aux a 4 podskupiny alebo ako 8 aux výstupov. Mixpult disponuje 2 integrovanými DSP s 12 typmi efektov, noise gate, compressor/limiter, delay a a 100 mm motorický fader.
Dotykový farebný LCD displej uľahčuje prevádzku s vašimi nastaveniami, ktoré sa jednoducho ukladajú vďaka modernej digitálnej technológii. Takže je možné ukladať nastavenia zvuku kanálu cez parametrický ekvalizér, grafický ekvalizér alebo použitím možností efektového zariadenia. Digitálny mixpult umožňuje uložiť až 24 nastavení. Full duplex port umožňuje simultánne prehrávanie a nahrávanie z PC alebo do PC. Mixpult je taktiež vybavený dvomi výstupmi pre slúchadlá.
 
19-kanálový digitálny audio mixpult, s dotykovým displejom, 2 DSP efektovými jednotkami a USB rozhraním.
Viac informácií nájdete tu.
NAVŠTÍVTE NÁS!

NAVŠTÍVTE NÁS!